TV BOX

L7,600.00

Compare
Category:

Description

Ky TV BOX ka tre sherbime qe jane: Kanalet TVm YOUTUBE dhe motin.
Po ashtu ai jep mundesine te regjistroni emisione te ndryshme per ti shikuar me vone. Te shikoni gjithcka qe nuk keni mundur te shikoni kur eshte transmetuar si dhe te shikoni mbi 1500 filma te titruar ne shqip

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TV BOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X